Albumy i dodatki w 2021 roku – oferta cenowa 

Albumy fotograficzne to coś, co pozwoli Wam pięknie oprawić swoje wspomnienia. Dlatego przygotowałam dla Was ofertę na rok 2021, w której możecie do każdej sesji wybrać za dodatkową opłatą album – mały lub większy, cieńszy lub grubszy. Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć albumów, które zawsze są przeze mnie zamawiane z welurową okładką, której kolory podeślę Wam do wyboru.

 

Album mini – 15×15 cm po zamknięciu, 15×30 cm po otwarciu albumu – minimalna ilość rozkładówek wynosi 5 sztuk, maksymalna 15 sztuk. Każdy mały album zawiera na okładce welurowej małe złote serduszko. Album ten idealnie nadaje się na zdjęcia z sesji rodzinnej, narzeczeńskiej czy kobiecej (ale nie tylko!). Ceny mini albumu:

5 rozkładówek = 200 zł | 10 rozkładówek = 250 zł |  15 rozkładówek = 350 zł

Album slim – do wyboru w formatach: 20×20 cm, 25×25 cm oraz 30×30 cm po zamknięciu  – minimalna ilość rozkładówek wynosi 10 sztuk, maksymalna 45 sztuk. Każdy album również ma welurową okładkę i jeśli tylko marzycie by miał grawer (złoty, srebrny lub miedziany) – jest on możliwy za dodatkową opłatą w cenie 100 zł / okładkę). 

Podstawowa cena albumu (baza = 10 rozkładówek) w formacie 20×20 – 450 zł
Każda dodatkowa rozkładówka to koszt 50 zł / szt.

Podstawowa cena albumu (baza = 10 rozkładówek) w formacie 25×25 – 550 zł
Każda dodatkowa rozkładówka to koszt 60 zł / szt.

Podstawowa cena albumu (baza = 10 rozkładówek) w formacie 30×30 – 650 zł
Każda dodatkowa rozkładówka to koszt 80 zł / szt.

Pudełka na zdjęcia – oferta cenowa

Pudełka na zdjęcia są dostępne w dwóch formatach, zawierają one również odbitki oraz pendrive.

Pudełko mieszczące odbitki w formacie 15×23 cm + odbitki (50 sztuk) + pendrive = 350 zł
Pudełko mieszczące odbitki w formacie 10×15 cm + odbitki (50 sztuk) + pendrive = 300 zł

Pudełka zawierają okładkę welurową w podstawowych kolorach, tak samo jak albumy. Podstawowe kolory ecovelvet są w cenie, natomiast dopłata do dodatkowych kolorów wynosi +70 zł (podstawowe kolory znajdziecie poniżej).

Pudełka tak samo jak albumy mogą również posiadać grawer. Grawer z dostępnych tłoczeń to koszt +80 zł do ceny pudełka.

Informacje dodatkowe
Pendrivy w zestawie są złoto-szklane, odbitki drukowane są na papierze jedwabnym. Istnieje możliwość wydruku za dodatkową opłatą odbitek bawełnianych dartych ręcznie (cena uzależniona jest od ilości sztuk). W przypadku większych wydruków wycenę przygotowuje indywidualnie uwzględniając Wasze potrzeby.
Albumy wykonuję również tylko z Waszych prywatnych zdjęć. Wtedy do ceny albumu należy doliczyć 100 zł za projekt albumu, a zdjęcia należy przesłać do mnie w możliwie największej rozdzielczości.

Jeśli nie podobają Ci się albumy z obiciem welurowym, w swojej ofercie mam również albumy w tradycyjnej oprawie. Napisz – jeśli interesuje Cię ich wzornik.