Co mogę dla Ciebie zrobić?

Uwielbiam zdjęcia lifestylowe, dlatego jeśli potrzebujesz zdjęć, które są prawdziwe oraz pokazują emocje  – odezwij się. Wykonuję reportaże ślubne, eventowe, sesje portretowe, kobiece, rodzinne, ciążowe, narzeczeńskie, zdjęcia dla twojego biznesu, fotografie produktów, flat laye na potrzeby social mediów oraz food photography. Fotografuję cyfrowo oraz analogowo, na tradycyjnych aparatach mało- i średnioformatowych.

Ceny pakietów najczęściej wykonywanych przeze mnie sesji znajdziesz w menu klikając OFERTA & INFORMACJE i wybierając odpowiedni rodzaj sesji. Jeśli interesuje Cię inny rodzaj zdjęć skorzystaj z formularza kontaktowego.

Najczęściej zadawane pytania

Uwielbiam zdjęcia lifestylowe, dlatego jeśli potrzebujesz zdjęć, które są prawdziwe oraz pokazują emocje – odezwij się do mnie. Wykonuję reportaże ślubne i eventowe, sesje portretowe, kobiece, rodzinne, ciążowe, narzeczeńskie, zdjęcia dla twojego biznesu, fotografie produktów, flat laye na potrzeby social mediów oraz food photography. Fotografuję cyfrowo oraz analogowo, na tradycyjnych aparatach mało- i średnioformatowych.

Cyfrowo używam pełnoklatkowych aparatów cyfrowych (5dmk4) oraz jasnych obiektywów łącząc je również z analogowymi szkłami. Analogowo głównie pracuję na średnim formacie (Mamiya RB67 oraz Mamiya 645) ale mam również wiele innych aparatów, które lubię i wykorzystuję w zależności od efektu jaki chcę osiągnąć.

Zawsze możecie liczyć na fakturę w przypadku współpracy z firmami oraz rachunek w przypadku usług realizowanych dla klientów indywidualnych. Przyjmuję tylko płatności bezgotówkowe – przelewem lub kartą poprzez płatność terminalem płatniczym.

Pracuję wszędzie tam, gdzie potrzebujesz bym zrobiła dla Ciebie zdjęcia. Kwestie związane z dojazdem w cenie lub dopłatą za dojazd/nocleg są zawsze zawarte w konkretnej ofercie.

Moja praca polega na relacji – poznaję Twoje potrzeby i wizję – dlatego chętnie doradzam, co sprawdzi się lepiej w przypadku np. sesji wizerunkowej w małej jednoosobowej firmie, a co w przypadku zdjęć biznesowych w dużej korporacji.

Poniżej znajdziesz najczęściej wykonywane przeze mnie usługi dla przedsiębiorców:

 

  • fotografia wizerunkowa – kompleksowa sesja w studiu fotograficznym lub w biurze klienta, fotografie na potrzeby strony internetowej, bloga,
  • zdjęcia produktowe, packshoty – idealne fotografie do sprzedaży zdjęć w internecie,
  • fotografia reportażowa – event, wydarzenie firmowe,
  • flat lay’e oraz stylizowane sesje zdjęciowe reklamujące produkt lub usługę,
  • fotografia jedzenia i potraw dla restauracji, blogerów kulinarnych,
  • fotografia wnętrz,
  • portrety oraz fotografie produktowe do ebookó oraz książek.
fotografia produktowa

Niektóre z moich realizacji: