Oferta sesji

rodzinnych

rodzinna sesja
lifestylowa

600 zł

czas trwania sesji: 1-2h
10 zdjęć z sesji przesłanych w galerii online na 3 miesiące
30 odbitek w formacie 15×23 cm

sesja zdjęciowa
+ piękny album

900 zł

czas trwania sesji: 1-2h
10 zdjęć z sesji przesłanych w galerii online na 3 miesiące
album slim 20×20 cm | 10 rozkładówek

Oferta obowiązuje od 1 września 2021. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć oraz dodatków takich jak albumy czy dodatkowe odbitki. 

Dojazd w cenie sesji do 30 km od Wodzisławia Śląskiego. 

Jeśli sesja ma być prezentem – w cenie wykupionej sesji otrzymasz piękny voucher, który możesz przekazać obdarowanym.

fotografia rodzinna
Fotografia rodzinna Śląsk

Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście, że tak! Dodatkowe zdjęcia z sesji w ilości 1-10 szt. to koszt 50 zł / zdjęcie, każde zdjęcie powyżej 10 szt. to koszt + 30 zł / szt.
Zdjęcia otrzymujecie w postaci drukowanych odbitek 15×23 cm, będą one również dostępne do pobrania w galerii online przez 3 miesiące od dnia sesji. 

Tak, jak najbardziej. Koszt pięknego pendriva 8 gb 3.0 to 100 zł.

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące tego jak przygotować się do sesji rodzinnej znajdziecie w tym wpisie: Jak przygotować się do sesji rodzinnej?

Tak! Koszt albumu w formacie 20×20 w opcji slim z 10 rozkładówkami wynosi 300 zł. Taki album możecie zamówić po sesji, jeśli nie zdecydowaliście się wcześniej na pakiet sesji z albumem.

Tak! Koszt pakietu 30 odbitek z sesji w formacie 15×23 cm na jedwabnym papierze to 90 zł. Każda dodatkowa odbitka to koszt 5 zł.

Wystarczy napisać mi mejla  na [email protected] po otrzymaniu obrobionych zdjęć z informacjami dotyczącymi dodatkowych produktów. Możecie również napisać na moim firmowym facebooku: Katarzyna Adamczyk fotografia. 🙂

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego