Agnieszka + Paweł | sesja w opuszczonej szklarni, Gdynia

Stylizowana sesja w opuszczonej szklarni

Z Agnieszką i Pawłem poznaliśmy się przez internet, a poznał nas wspólny znajomy, gdy szukaliśmy pary zakochanych w sobie ludzi, którzy wybraliby się z nami na drugi koniec Polski – nad morze Stylizowana sesja w opuszczonej szklarni – to była nasza wymarzona sesja. Pamiętam ten dzień dokładnie – rano towarzyszyło nam chłodne, powietrze a na piasku na plaży pojawiał się już zamarznięty śnieg, bo był to koniec listopada. Tego samego dnia miałam również fotografować piękny zimowy ślub, jednak przyjęcie zaczynało się dość późno, dlatego rano udało nam się zrealizować tę sesję stylizowaną.

Współpraca podczas sesji stylizowanej

Tego dnia poznałam też Sonię – najlepszą florystkę w Polsce, która działa pod marką Flower Stories. Sonia i jej maż Michał przyjechali nad morze z Poznania swoim camperem w odcieniach mięty i pamiętam doskonale, że obiecałam sobie, że zrobimy w nim kiedyś sesję. Sonia i Michał są cudownymi ludźmi, a polubiłam ich jeszcze bardziej, bo uwielbiają tak jak ja fotografować w sposób tradycyjny, na kliszach. Piękną suknię Agnieszce wybraliśmy w salonie Zuzy – Atelier Lawenda, która zdecydowanie ma najpiękniejsze boho suknie ślubne jakie widziałam. Za to za męską stylizację w całości odpowiadał Paweł! Poznałyśmy się też wtedy z Anią, która wypożycza piękne vintage rzeczy w swojej Rekwizytornia & Company.

Sesja w opuszczonej szklarni w Gdyni

Podczas sesji stylizowanych często pozują modele, ja za to zawsze przy takich realizacjach wybieram pary – by emocje na zdjęciach były w pełni naturalne i czuć było ich miłość. Drobne detale firm, które towarzyszyły nam podczas tej realizacji tylko urozmaiciły kadry zakochanych w sobie Agi i Pawła.

Agnieszka i Paweł za kilka tygodni planowali swój ślub, który miałam fotografować, jednak w dniu ich zimowego wesela miałam już w planach fotografować inny, piękny, zimowy ślub kilka kilometrów od mojego domu.

 

sesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarnisesja w opuszczonej szklarnisesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarnisesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarnisesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarnisesja w opuszczonej szklarnisesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarnisesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarnisesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarni sesja w opuszczonej szklarni

Stylizowana sesja w opuszczonej szklarni

Suknia: atelier lawenda | Makijaż: Agnieszka Nowacka | Kwiaty: Flower Stories | Biżuteria: JP BRIDES, BIZOE
Wstążki i obrus: September | Dekoracje: Rekwizytornia & Company | Tort: Z INNEJ PARAFII | Papeteria: Styletter