Wasza historia jest dla mnie niezwykle ważna, a dzięki wzajemnemu zaufaniu mogę być blisko i stworzyć dla was najpiękniejszą pamiątkę na lata.

To, co daje mi przyjemność z pracy fotografa ślubnego, to możliwość uczestnictwa w pięknych i ważnych dla Was momentach. To Wy jesteście na pierwszym miejscu i to Wasz komfort jest w tym dniu najważniejszy. Dlatego tak bardzo cenię sobie niewymuszone reakcje i niewystudiowane pozy. Szczera miłość do mojej pracy pozwala mi dostrzegać w ludziach piękno, które rejestruję na moich fotografiach. Przede wszystkim chcę, byście czuli się bezpieczni przed moim obiektywem, dlatego zależy mi na dobrym kontakcie z Wami, bo nie jest dla mnie ważne kim jesteście i czym się zajmujecie – ważne, że się rozumiemy. Każda historia jest dla mnie atrakcyjna i warta opowiedzenia przy rzetelnym i autentycznym oddaniu jej charakteru. Poza tym, że jestem rzemieślnikiem, jestem też artystą, więc choć dobrze czuję się w portrecie, reportażu i detalach, to chętnie wychodzę poza utarte schematy i tworzę kreatywne zdjęcia.

Reportaż ślubny to przede wszystkim opowieść o Was i o Waszej miłości przedstawiona na fotografiach. Dlatego tak ważny jest świadomy wybór fotografa ślubnego, ponieważ szczerych uczuć nie da się wyreżyserować. Każdą parę i każdą realizację traktuję indywidualnie, ponieważ każda jest niepowtarzalna. Współodczuwam radość, szalone emocje i wzruszenia pary młodej oraz gości, co pomaga mi przechwycić je i rejestrować na moich fotografiach. Uwielbiam śluby humanistyczne w pięknych okolicznościach przyrody, ale także śluby kościelne – te w dużych, monumentalnych wnętrzach i zupełnie odwrotnie – w małych, kameralnych, starych kościółkach. Chętnie fotografuję również śluby prawosławne w cerkwiach, które są niezwykle piękne i klimatyczne. Uwielbiam wesela małe i duże. Te kameralne, w gronie najbliższych, ale i te liczne, gdzie bawią się setki ludzi. Z radością przyjmę propozycje fotografowania ślubu i wesela w każdych okolicznościach – w domowym ogrodzie, w jurcie, pod namiotem, w sali weselnej, w stodole i w każdym innym miejscu, w którym zdecydujecie się powiedzieć sobie „tak”.

Dotrę z Wami wszędzie tam, gdzie zapragniecie zorganizować swoje przyjęcie. Pracuję w Polsce i za granicą, a ograniczenia zamieniam w przygody i wyzwania. Huczna impreza weselna w stylu boho nad kaszubskim jeziorem? A może kameralne przyjęcie w stylu glamour w europejskiej stolicy? Będę wam towarzyszyć w dowolnym miejscu, o którym marzycie, ponieważ to przede wszystkim Wasz dzień, a moim zadaniem jest oddanie klimatu imprezy w każdym stylu.

Chcesz poznać ofertę?

Jeśli planujecie swój ślub i wesele – skorzystajcie proszę z formularza. Oferty cenowe dla fotografii ślubnej podsyłam w momencie poznania daty i lokalizacji – ze względu na potwierdzenie dostępności terminu oraz możliwości dojazdu. 

Warto również zapoznać się z informacjami dostępnymi poniże, dzięki którym możecie sprawdzić najczęściej zadawane pytania przez nowożeńców.

  Jaki typ ceremonii wybraliście?

  Najczęściej zadawane pytania

  Tak, zdecydowanie – zdjęcia oddaję w galerii online i chętnie udostępnię Wam link do przykładowej galerii ślubnej. Galeria jest zabezpieczona hasłem i możecie z niej pobrać zdjęcia w oryginalnej rozdzielczości. Możecie również wysłać link do niej Waszym najbliższym by oni również mogli pobrać sobie fotografie z Waszego ślubu i wesela. Jeśli przed ślubem spotykamy się na sesji narzeczeńskiej, a po przyjęciu na plenerze – w galerii znajdziecie wszystkie nasze sesje.

  Tak! Kwestie dojazdu, przelotów, noclegów i wyżywienia podczas pobytu za granicą znajdziesz w mojej ofercie.

  Jest to galeria online oraz piękny album wraz z pendrivem. Szczegóły znajdziecie w ofercie, którą podsyłam Wam poznając Wasz termin ślubu oraz lokalizację celem potwierdzenia możliwości dojazdu. Dodatkowo po otrzymaniu galerii zdjęć możecie zamówić piękne pudełka z odbitkami dla siebie lub Waszych bliskich, czy dodatkowe albumy. Aby otrzymać ofertę fotografii ślubnej skorzystajcie z formularza powyżej.

  Najprawdopodobniej to dzięki temu trafiliście do mnie. Zdjęcia, które tworzę dla par są moją pracą i pokazując je na mojej stronie internetowej, w social mediach czy albumach pokazowych mam możliwość zdobywania kolejnych zleceń. Będzie mi więc miło, jeśli wyrazicie zgodę na publikację wizerunku, natomiast nie jest to obowiązkowe (brak zgody na publikacje nie wiąże się również z dodatkową opłatą).

  Kiedy otrzymacie już moją ofertę, rezerwacja terminu to wpłata zadatku oraz podpisanie umowy. Zależy mi na tym, abyście w dniu ślubu czuli się przy mnie swobodnie, dlatego przed podjęciem decyzji o współpracy z przyjemnością spotkam się z Wami na Śląsku lub podczas rozmowy na skype. Umowę możemy podpisać tradycyjnie podczas spotkania, pocztą lub poprzez e-mail.

  Na pierwsze pytanie odpowiem twierdząco – jak najbardziej podsyłam swoją umowę w momencie, gdy jesteście zdecydowani na współpracę – podczas spotkania przy kawie lub na skype możecie ją przeczytać i wspólnie ją omawiamy. Co do poprawek – nie są one możliwe. Umowa została skonstruowana przez dziewczyny z SO IN LAW, dlatego wiem, że zawiera ona wszystkie niezbędne punkty, które chronią zarówno mnie jak i Was podczas naszej współpracy, wszelkie jej zmiany nie są więc możliwe.

  Oczywiście, że nie! Podczas dnia ślubu staram się znaleźć z Wami 10-20 minut na mini sesję w dniu ślubu, a także na first look tuż przed ceremonią ślubną – dzięki temu mamy sporo zdjęć, które mogą zastąpić Wam plener po ślubie. Oczywiście jeśli stwierdzicie, że będzie Wam mało lub jeśli marzycie o zdjęciach plenerowych np. na drugim końcu Polski czy świata – bez problemu możemy umówić się na takie zdjęcia nawet po ślubie. Dlatego w mojej ofercie rozdzieliłam reportaż w dniu ślubu z sesją poślubną i obie z tych usług można wykupić oddzielnie.

  Chętnie podpowiadam Wam jakie zestawienia kolorów dobrze sprawdzają się na zdjęciach, dlatego przygotowałam również dla Was krótki poradnik, który pomoże Wam wybrać swoje stylizacje pod względem kolorystycznym. Oczywiście jeśli macie ochotę ubrać się inaczej – nie mam z tym problemu, cenię w moich parach indywidualność i nutkę szaleństwa, dlatego uwielbiam gdy mnie zaskakujecie! W przypadku sesji poślubnej – to nie tylko zdjęcia w stylizacjach ślubnych, w ciekawej lokalizacji – mogą być to fotografie pokazujące Waszą relację jako małżeństwo. Dlatego jeśli nie macie ochoty ubierać sukni ślubnej i garnituru na sesję po ślubie – zróbmy takie zdjęcia, o jakich marzycie.

   

  Dostępne pakiety

  Pakiety zawierają w swojej cenie reportaż do godz. 22:00 lub 0:30, galerię online, piękny album oraz pendrive z Waszymi fotografiami. W cenie jest również dojazd na terenie całej Polski i jeden nocleg.