Cześć Kochani!

Cieszę się, że interesujecie się moją ofertą! Aby ją otrzymać proszę wypełnijcie formularz poniżej, który pozwoli mi potwierdzić moją dostępność w dniu Waszej uroczystości oraz możliwość dojazdu do Was. Po poznaniu szczegółów postaram się do 48h podesłać Wam wiadomość z moją ofertą i pakietami do wyboru. 

Zerknijcie też poniżej – znajdziecie tam kilka ważnych informacji dotyczących mojej pracy, opinie moich par i osób, z którymi miałam okazję współpracować, ale też najczęściej zadawane pytania przez moje pary. Oczywiście gdybyście chcieli jeszcze o coś dopytać – śmiało piszcie na moim Facebooku lub Instagramie

wesele Dwór Bistuszowa

  Jaki typ ceremonii wybraliście?

  Opinie moich cudownych klientów

  Andrzej Chrapek
  Czytaj więcej
  Z Kasią mieliśmy okazję spotkać się podczas naszego urlopu na Rodos. Chcieliśmy mieć pamiątkę z super wakacji a zarazem z okazji pierwszych urodzin naszej córki. Kasia okazała się świetnym fotografem z dużą serdecznością, cierpliwością i uprzejmością. Dodatkowo materiał, który nam oddała przewyższa nasze oczekiwania! Zdjęcia są cudowne!!! Piękne kadry, jeszcze lepsze kolory i klimat sielskiego rodzinnego urlopu! O to właśnie nam chodziło! Polecamy każdemu, a Kasi raz jeszcze dziękujemy za cudowną pamiątkę!
  Katarzyna Pielorz-Janiczek
  Czytaj więcej
  Z Kasią mieliśmy okazje się spotkać podczas sesji narzeczeńskiej, naszego ślubu, wesela i sesji poślubnej. Kasia jest profesjonalistką. Widać, że jej zawód to po prostu jej największa pasja. Nie wiemy jak ona to robi, ale potrafi rozluźnić atmosferę tak, że za każdym razem czuliśmy się swobodnie przed obiektywem i w towarzystwie Kasi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów jej pracy, zdjęcia są cudowne!! Polecamy z całego serca!
  Karolina Ćwil
  Czytaj więcej
  Ponad rok temu pierwszy raz stanęłam przed obiektywem Kasi razem z moim narzeczonym, który nie jest fanem zdjęć i raczej unika aparatu. Spędziliśmy z Kasią super czas zarówno podczas sesji narzeczeńskiej, ślubu i wesela, jak i sesji małżeńskiej. Od początku czuliśmy się swobodnie, nie musieliśmy umieć pozować do zdjęć, żeby dostać świetne ujęcia, na które zarówno my, jak i nasi najbliżsi, nie możemy się napatrzeć. Kasia prócz tego, że jest profesjonalistką w branży ślubnej, działa też na innych płaszczyznach. Ani się obejrzałam i mam za sobą akty i sesje analogiem. A jestem pewna, że jeszcze sporo przed nami. Prócz tego, że Kasia jest świetnym fotografem i każdy kto stoi przed jej obiektywem może czuć się na maxa swobodnie, to prywatnie jest cudownym człowiekiem ❤️ Dziękuję 🌸
  Aleksandra Kopyś
  Czytaj więcej
  Kasia to najlepszy fotograf jakiego mogliśmy sobie wymarzyć! Dzięki niej mamy najlepszą pamiątkę ze ślubu oraz z sesji narzeczeńskiej 🙂 Nigdy nie sądziliśmy, że pozowanie do zdjęć może być taką przyjemnością. Swoją pozytywną energią potrafi zarazić każdego, przy tym jest bardzo profesjonalna. Goście potwierdzają nasze zdanie, usłyszeliśmy że "możemy być dumni z naszej fotograf" 🙂 Współpraca z Kasią to czysta przyjemność, gorąco polecamy!
  Iwona Falbikowska-Pawela
  Czytaj więcej
  Pod poleceniem podpisuję się obiema rękami. Pełen profesjonalizm, wspaniałe umiejętności fotograficzne! Zdjęcia z naszego ślubu są przefantastyczne, cudownie uchwycone momenty.... Najpiękniejsza pamiątka na lata! Polecam!
  Olga Hilińska
  Czytaj więcej
  Kasia to profesjonalistka w swoim fachu. Zaufaliśmy jej przed ślubem, w trakcie i po a także gdy na świecie pojawiła się nasza córeczka. Współpraca z Kasią to nie tylko piękna pamiątka w postaci magicznych zdjęć na całe życie. Ale tez wsparcie, rozmowy, podpowiedzi i bezsprzecznie rozładowywanie napiętej atmosfery okołoślubnej. Polecam MILION pani Szpagat
  Kasia Brejnak
  Czytaj więcej
  Polecam wszelkiego rodzaju współpracę z Kasią! Kasia zrobiła nam przepiękną sesję pokoleniową, która będzie niesamowitą pamiątką na długie lata. Genialna atmosfera na sesji, świetny kontakt i odbitki w bardzo dobrej jakości!
  Łukasz Kosior
  Czytaj więcej
  Fotografa z pasją nie jest trudno spotkać. Jednak o fotografa z pasją i talentem już nie jest tak łatwo. Kasia jest przykładem artystycznej duszy, który posiada te dwa przymiotniki. A najlepszym dowodem na to jest je portfolio. Piękne zdjęcia oddające duszę miejsca, czy emocję towarzyszące modelom w danej chwili. Prawdziwa profesjonalistka, która odnajdzie się w najtrudniejszej sytuacji dla fotografa. Co więcej świetna osoba i wspaniała organizatorka (Silesia Wedding Day to przecież jej dzieło). Polecam współpracę!
  Joanna Humerczyk
  Czytaj więcej
  Poznałam Kasię kilka lat temu i od razu zakochałam się w jej fotografiach. Razem pracujemy w branży ślubnej i widzę, jej istotny wkład w rozwój alternatywnej gałęzi ślubno-weselnej. Gorąco polecam ją jako fotografkę, a także organizatorkę jednych z największych targów ślubnych w Polsce - Silesia Wedding Day. 💙
  Tomasz Myśliwiec
  Czytaj więcej
  Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług Kasi przy naszej sesji narzeczeńskiej. Jest przemiłą osobą, czuliśmy się jakbyśmy pracowali z dobrą koleżanką. Kasia wprowadziła świetną atmosferę i uchwyciła cudowne momenty, dzięki czemu zdjęcia są wyjątkowe. Jej ogromna pasja i profesjonalne podejście rzutuje na najwyższą jakość pracy. Dziękujemy za luz jaki wprowadziłaś przed obiektywem i nową znajomość! (poratowała nas nawet aeorozolem na komary 😀). Zdjęcia piękne, niebanalne i w niepowtarzalnym klimacie - dokładnie takie jakich oczekiwaliśmy. ☺️ Gorąco polecamy!
  Poprzedni
  Następny

  Najczęściej zadawane pytania

  Tak, zdecydowanie – zdjęcia oddaję w galerii online i chętnie udostępnię Wam link do przykładowej galerii ślubnej. Galeria jest zabezpieczona hasłem i możecie z niej pobrać zdjęcia w oryginalnej rozdzielczości. Możecie również wysłać link do niej Waszym najbliższym by oni również mogli pobrać sobie fotografie z Waszego ślubu i wesela. Jeśli przed ślubem spotykamy się na sesji narzeczeńskiej, a po przyjęciu na plenerze – w galerii znajdziecie wszystkie nasze sesje.

  Tak! Kwestie dojazdu, przelotów, noclegów i wyżywienia podczas pobytu za granicą znajdziesz w mojej ofercie.

  Jest to piękne pudełeczko z odbitkami wraz z pendrivem oraz galeria online z wszystkimi fotografiami do pobrania. Szczegóły znajdziecie w ofercie, którą podsyłam Wam poznając Wasz termin ślubu oraz lokalizację celem potwierdzenia możliwości dojazdu. Dodatkowo po otrzymaniu galerii zdjęć możecie zamówić piękna album dla siebie lub Waszych bliskich, czy dodatkowe pudełka i odbitki. Aby otrzymać ofertę fotografii ślubnej skorzystajcie z formularza powyżej.

  Najprawdopodobniej to dzięki temu trafiliście do mnie. Zdjęcia, które tworzę dla par są moją pracą i pokazując je na mojej stronie internetowej, w social mediach czy albumach pokazowych mam możliwość zdobywania kolejnych zleceń. Będzie mi więc miło, jeśli wyrazicie zgodę na publikację wizerunku, natomiast nie jest to obowiązkowe (brak zgody na publikacje nie wiąże się również z dodatkową opłatą).

  Kiedy otrzymacie już moją ofertę, rezerwacja terminu to wpłata zadatku oraz podpisanie umowy. Zależy mi na tym, abyście w dniu ślubu czuli się przy mnie swobodnie, dlatego przed podjęciem decyzji o współpracy z przyjemnością spotkam się z Wami na Śląsku lub podczas rozmowy na skype. Umowę możemy podpisać tradycyjnie podczas spotkania, pocztą lub poprzez e-mail.

  Na pierwsze pytanie odpowiem twierdząco – jak najbardziej podsyłam swoją umowę w momencie, gdy jesteście zdecydowani na współpracę – podczas spotkania przy kawie lub na skype możecie ją przeczytać i wspólnie ją omawiamy. Co do poprawek – nie są one możliwe. Umowa została skonstruowana przez dziewczyny z SO IN LAW, dlatego wiem, że zawiera ona wszystkie niezbędne punkty, które chronią zarówno mnie jak i Was podczas naszej współpracy, wszelkie jej zmiany nie są więc możliwe.

  Oczywiście, że nie! Podczas dnia ślubu staram się znaleźć z Wami 10-20 minut na mini sesję w dniu ślubu, a także na first look tuż przed ceremonią ślubną – dzięki temu mamy sporo zdjęć, które mogą zastąpić Wam plener po ślubie. Oczywiście jeśli stwierdzicie, że będzie Wam mało lub jeśli marzycie o zdjęciach plenerowych np. na drugim końcu Polski czy świata – bez problemu możemy umówić się na takie zdjęcia nawet po ślubie. Dlatego w mojej ofercie rozdzieliłam reportaż w dniu ślubu z sesją poślubną i obie z tych usług można wykupić oddzielnie.

  Chętnie podpowiadam Wam jakie zestawienia kolorów dobrze sprawdzają się na zdjęciach, dlatego przygotowałam również dla Was krótki poradnik, który pomoże Wam wybrać swoje stylizacje pod względem kolorystycznym. Oczywiście jeśli macie ochotę ubrać się inaczej – nie mam z tym problemu, cenię w moich parach indywidualność i nutkę szaleństwa, dlatego uwielbiam gdy mnie zaskakujecie! W przypadku sesji poślubnej – to nie tylko zdjęcia w stylizacjach ślubnych, w ciekawej lokalizacji – mogą być to fotografie pokazujące Waszą relację jako małżeństwo. Dlatego jeśli nie macie ochoty ubierać sukni ślubnej i garnituru na sesję po ślubie – zróbmy takie zdjęcia, o jakich marzycie.

   

  Wasza historia jest dla mnie niezwykle ważna, a dzięki wzajemnemu zaufaniu mogę być blisko i stworzyć dla was najpiękniejszą pamiątkę na lata.

  To, co daje mi przyjemność z pracy fotografa ślubnego, to możliwość uczestnictwa w pięknych i ważnych dla Was momentach. To Wy jesteście na pierwszym miejscu i to Wasz komfort jest w tym dniu najważniejszy. Dlatego tak bardzo cenię sobie niewymuszone reakcje i niewystudiowane pozy. Szczera miłość do mojej pracy pozwala mi dostrzegać w ludziach piękno, które rejestruję na moich fotografiach. Przede wszystkim chcę, byście czuli się bezpieczni przed moim obiektywem, dlatego zależy mi na dobrym kontakcie z Wami, bo nie jest dla mnie ważne kim jesteście i czym się zajmujecie – ważne, że się rozumiemy. Każda historia jest dla mnie atrakcyjna i warta opowiedzenia przy rzetelnym i autentycznym oddaniu jej charakteru. Poza tym, że jestem rzemieślnikiem, jestem też artystą, więc choć dobrze czuję się w portrecie, reportażu i detalach, to chętnie wychodzę poza utarte schematy i tworzę kreatywne zdjęcia.

  Reportaż ślubny to przede wszystkim opowieść o Was i o Waszej miłości przedstawiona na fotografiach. Dlatego tak ważny jest świadomy wybór fotografa ślubnego, ponieważ szczerych uczuć nie da się wyreżyserować. Każdą parę i każdą realizację traktuję indywidualnie, ponieważ każda jest niepowtarzalna. Współodczuwam radość, szalone emocje i wzruszenia pary młodej oraz gości, co pomaga mi przechwycić je i rejestrować na moich fotografiach. Uwielbiam śluby humanistyczne w pięknych okolicznościach przyrody, ale także śluby kościelne – te w dużych, monumentalnych wnętrzach i zupełnie odwrotnie – w małych, kameralnych, starych kościółkach. Chętnie fotografuję również śluby prawosławne w cerkwiach, które są niezwykle piękne i klimatyczne. Uwielbiam wesela małe i duże. Te kameralne, w gronie najbliższych, ale i te liczne, gdzie bawią się setki ludzi. Z radością przyjmę propozycje fotografowania ślubu i wesela w każdych okolicznościach – w domowym ogrodzie, w jurcie, pod namiotem, w sali weselnej, w stodole i w każdym innym miejscu, w którym zdecydujecie się powiedzieć sobie „tak”.

  Dotrę z Wami wszędzie tam, gdzie zapragniecie zorganizować swoje przyjęcie. Pracuję w Polsce i za granicą, a ograniczenia zamieniam w przygody i wyzwania. Huczna impreza weselna w stylu boho nad kaszubskim jeziorem? A może kameralne przyjęcie w stylu glamour w europejskiej stolicy? Będę wam towarzyszyć w dowolnym miejscu, o którym marzycie, ponieważ to przede wszystkim Wasz dzień, a moim zadaniem jest oddanie klimatu imprezy w każdym stylu.