Fotografie, które pokochasz!

🏳️‍🌈 Katowice • Warszawa • Gdańsk • Poznań • Kraków • Wrocław

Uwielbiam zdjęcia lifestylowe, dlatego jeśli potrzebujesz zdjęć, które są prawdziwe oraz pokazują emocje  – odezwij się. Wykonuję reportaże ślubne, eventowe, sesje portretowe, kobiece, rodzinne, ciążowe, narzeczeńskie, zdjęcia dla twojego biznesu, fotografie produktów, flat laye na potrzeby social mediów oraz food photography. Fotografuję cyfrowo oraz analogowo, na tradycyjnych aparatach mało- i średnioformatowych. Pracuję na terenie całej Polski i świata, gdzie tylko mnie zaprosisz.

Fotografia pełna miłości,
emocji i wrażliwości
Fotografia ślubna

Najpiękniejsze momenty utrwalone dla Was na zawsze!

Wasza historia jest dla mnie niezwykle ważna, a dzięki wzajemnemu zaufaniu mogę być blisko i stworzyć dla was najpiękniejszą pamiątkę na lata. To, co daje mi przyjemność z pracy fotografa ślubnego, to możliwość uczestnictwa w pięknych i ważnych dla Was momentach. To Wy jesteście na pierwszym miejscu i to Wasz komfort jest w tym dniu najważniejszy. Dlatego tak bardzo cenię sobie niewymuszone reakcje i niewystudiowane pozy. Szczera miłość do mojej pracy pozwala mi dostrzegać w ludziach piękno, które rejestruję na moich fotografiach. Przede wszystkim chcę, byście czuli się bezpieczni przed moim obiektywem, dlatego zależy mi na dobrym kontakcie z Wami, bo nie jest dla mnie ważne kim jesteście i czym się zajmujecie – ważne, że się rozumiemy. Każda historia jest dla mnie atrakcyjna i warta opowiedzenia przy rzetelnym i autentycznym oddaniu jej charakteru. Poza tym, że jestem rzemieślnikiem, jestem też artystą, więc choć dobrze czuję się w portrecie, reportażu i detalach, to chętnie wychodzę poza utarte schematy i tworzę kreatywne zdjęcia.

Reportaż ślubny to przede wszystkim opowieść o Was i o Waszej miłości przedstawiona na fotografiach. Dlatego tak ważny jest świadomy wybór fotografa ślubnego, ponieważ szczerych uczuć nie da się wyreżyserować. Każdą parę i każdą realizację traktuję indywidualnie, ponieważ każda jest niepowtarzalna. Współodczuwam radość, szalone emocje i wzruszenia pary młodej oraz gości, co pomaga mi przechwycić je i rejestrować na moich fotografiach.

Cześć fotografie!
poznaj mój sklep z produktami dla fotografów

W moim sklepie znajdziesz produkty, które pomogą Ci robić jeszcze lepsze zdjęcia oraz pomogą Ci rozkręcić Twój fotograficzny biznes i wskoczyć na wyższy poziom! Jeśli chcesz się rozwijać - jesteś w odpowiednim miejscu! Zerknij na to, co mogę Ci zaoferować i koniecznie zaobserwuj mnie też na koncie dedykowanym treściom dla fotografów na Instagramie: @marketingdlafotografa.

Co znajdziesz w moim sklepie?
m.in. warsztaty, e-booki, workbooki, kursy i inne produkty cyfrowe

Kim jestem?

Kobietą, fotografem, kolekcjonerką starych aparatów i ulotnych chwil. W pracy, tak jak i w życiu, słucham, obserwuję i wyłapuję w codzienności drobiazgi, które nadają jej magii. Uwielbiam zapach chemii fotograficznej we własnej ciemni, w której mogłabym siedzieć godzinami. Nie rozstaję się z ukochanym aparatem analogowym, rejestrując na kliszach drobne uśmiechy, szalone historie i momenty wzruszeń.